Среда, 19.12.2018, 08:21
Вітаю Вас Гость | RSS

Сквирський РМК

Меню сайту
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Актуально


Актуально

ГРАФІК

проведення ІІ (районного/міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2014/2015 навчальному році

 

Дата проведення

Дисципліна

Класи, учні яких беруть участь

у ІІ етапі

  1.               

01.11.2014

Біологія

8-11

  2.               

02.11.2014

Фізика

7-11

  3.               

08.11.2014

Українська мова і література

7-11

  4.               

09.11.2014

Іноземні мови:

англійська

8-11

французька

8-11

німецька

8-11

  5.               

15.11.2014

Історія

8-11

  6.               

16.11.2014

Математика

6-11

  7.               

22.11.2014

Екологія

10-11

  8.               

23.11.2014

Хімія

7-11

  9.               

29.11.2014

Астрономія

10-11

10.               

30.11.2014

Географія

8-11

11.               

06.12.2014

Інформатика

8-11


 Результати 2014-2015 н. р. 

Результати проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із хімії 2014-2015 н.р.

Переможці та призери  проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із математики 2014-2015 н.р.

Мельничук Каріна Сергіївна, учениця 6-го класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 - 2 місце

Рибак Ілона Романівна, учениця 7-го класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 - 1 місце

Кравченко Владислава Олександрівна, учениця 8-го класу Сквирського НВК - 2 місце

Ходаківська Юлія Олександрівна, учениця 9-го класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 - 1 місце

Смолич Богдана Віталіївна, учениця 9-го класу Сквирського НВК -  2 місце

Мартиненко Людмила Русланівна, учениця 9-го класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 - 3 місце

Собчук Андрій Олександрович,учень 9-го класу «НВК Сквирський  ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.» -  3 місце

Купрієнко Ольга Василівна, учениця 10-го класу Буківського НВК І-ІІІ ст. -  2 місце

Гайдай Анатолій Русланович, учень 10-го класу «НВК Сквирський  ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.» - 3 місце

Лебедик Тетяна Олександрівна, учениця 10-го класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 - 3 місце

Приймачук Ярослав Олександрович,учень 10-го класу Пищиківської ЗОШ І-ІІІ ст. -  3 місце


Переможці та призери проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із історії  2014-2015 н.р.

Чех Анастасія Сергіївна, учениця 11 класу НВК «Сквирський ліцей–ЗОШ І-ІІ ст.» - 1 місце

Бебеля Ольга Андріївна, учениця 11 класу Самгородоцької ЗОШ І-ІІІ ст. – 3 місце

Вітюк Максим Сергійович, учень 10 класу НВК «Сквирський ліцей–ЗОШ І-ІІ ст.» - 1 місце

Білецька Тетяна Олександрівна, учениця 10 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 - 3 місце

Приймачук Ярослав Олександрович, учень 10 класу Пищиківської ЗОШ І-ІІІ ст. – 3 місце

Барильченко Владислав Федорович, учень 9 класу НВК «Сквирський ліцей–ЗОШ І-ІІ ст.» -1 місце

Дяченко Марія Олексіївна, учениця 8 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 - 1 місце

Кравченко Владислава Олександрівна, учениця 8 класу Сквирський НВК – 3 місце

Кизило Катерина Сергіївна, учениця 8 класу Шамраївський НВК – 3 місце

Призери ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із англійської мови 2014-2015 н.р.

Дяченко Марія Олексіївнв - учениця 8 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – 1 місце

Кравченко Владислава Олександрівна - учениця 8 класу Сквирського НВК – 2 місце

Гальчинська Дарина Вікторівна - учениця 8 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІст.»  –2 місце

Калініченко Андрій Петрович – учень 8 класу Рудянського НВО – 3 місце

Бондар Данило Сергійович – учень 8 класу Горобіївського НВК – 3 місце

Осадчук Владислав Сергійович – учень 8 класу Самгородоцької ЗОШ І-ІІІ ст. – 3 місце

Титарчук Олександра Кімівна – учениця 9 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІст.» - 1 місце

Пономарьова Юлія Олександрівна - учениця 9 класу Буківського НВК – 3 місце

Гільченко Богдан Іванович – учень 9 класу Антонівського НВО – 3 місце

Аріков Іван Іванович - учень 10 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – 1 місце

Гончарук Юрій Миколайович - учень 10 класу Кривошиїнського НВО – 3 місце

Орленко Анастасія Василівна - учениця 10 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 – 3 місце

Омельченко Юлія Вікторівна - учениця 11 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – 1 місце

Куманська Наталія Петрівна - учениця 11 класу Шамраївського НВК – 3 місце

Призери ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із української мови та літератури  2014-2015 н.р.

Рибак Ілона Романівна – учениця 7 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – 1 місце

Стовбецька Олександра Арісівна - учениця 7 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – 2 місце

Дяченко Марія Олексіївнв - учениця 8 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – 1 місце

Дмитерко Анастасія Миколаївна - учениця 8 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – 2 місце

Кравченко Владислава Олександрівна - учениця 8 класу Сквирського НВК – 2 місце

Шептицький Ярослав Володимирович – учень 8 класу Самгородоцької ЗОШ – 3 місце

Титарчук Олександра Кімівна – учениця 9 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІст.» - 1 місце

Цеюкова Анастасія Сергіївна - учениця 9 класу Пустоварівського НВК – 2 місце

Булгаченко Анастасія Олегівна - учениця 9 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – 2 місце

Ходаківська Юлія Олександрівна - учениця 9 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – 3 місце

Заєць Вікторія Олександрівна – учениця10 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – 1 місце

Лукова леся богданівна - учениця 10 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – 2 місце

Мельник Катерина Борисівна - учениця 10 класу Пустоварівського НВК – 3 місце

Омельченко Юлія Вікторівна - учениця 11 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – 1 місце

Чех Анастасія - учениця 11 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – 1 місце

Тернова Вікторія Олександрівна - учениця 11 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 –3 місце

Призери ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із німецької мови  2014-2015 н.р.

Тімош Ліна Василівна, учениця 9 класу Шапіївського НВК - ІІІ місце

Гуцалюк Максим Анатолійович, учень 11 класу Сквирського НВК - І місце

Призери ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології

Кравченко Владислава Олександрівна – Сквирський НВК – 8 клас - 1 місце

Осадчук Владислав Сергійович – Самгородоцька ЗОШ І-ІІІ ст. - 8 клас – 2 місце

Харченко Леонід Олександрович – Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст.№3 - 8 клас – 2 місце

Сікачина Алла Вікторівна – Пищиківська ЗОШ І-ІІІ ст. -  8 клас – 3 місце

Марченко Богдан Олегович – Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст.№5 - 8 клас – 3 місце

Титарчук Олександра Кімівна – НВК «Сквирський ліцей -ЗОШ І-ІІ ст.» - 9 клас – 1 місце

Щипський Юрій Олександрович – Шамраївський НВК – 9 клас – 2 місце

Собчук Андрій Олександрович - НВК «Сквирський ліцей -ЗОШ І-ІІ ст.» - 9 клас – 2 місце

Черняк Юлія Ігорівна - Пищиківська ЗОШ І-ІІІ ст. -  9 клас – 3 місце

Савченко Карина Ігорівна – Пустоварівський НВК – 9 клас – 3 місце

Яременко Мирослава Володимирівна – Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 – 10 клас – 1 місце

Цапок Вікторія Олександрівна - НВК «Сквирський ліцей -ЗОШ І-ІІ ст.» - 10 клас – 1 місце

Приймачук Ярослав Олександрович - Пищиківська ЗОШ І-ІІІ ст. -  10 клас – 2 місце

Бондар Тетяна Миколаївна - Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст.№3 - 10 клас – 2 місце

Гончарук Юрій Миколайович – Кривошиїнське НВО – 10клас – 3 місце

Антонюк Дмитро Олегович – ВПУ – 10 клас – 3 місце

Сиворакша Юлія Миколаївна  - НВК «Сквирський ліцей -ЗОШ І-ІІ ст.» - 10 клас – 3 місце

Кунцевич Дарина Сергіївна – Сквирський НВК – 10 клас – 3 місце

Гуцалюк Максим Анатолійович – Сквирський НВК – 11 клас – 1 місце

Яцюк Анастасія Вадимівна - НВК «Сквирський ліцей -ЗОШ І-ІІ ст.» - 11 клас – 2 місце

Зозуля Каріна Олексіївна - НВК «Сквирський ліцей -ЗОШ І-ІІ ст.» - 11 клас – 3 місце

Призери ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики

Рибак Ілона Романівна, учениця 7 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3  -  І місце

Ходаківська Анна Володимирівна, учениця 7 класу Сквирського ліцею – ІІ місце

Булгаченко Нікіта Олегович, учень 7 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – ІІ місце

Гаркавий Назар Романович, учень 7 класу Сквирського НВК  - ІІІ місце

Кравченко Владислава Олександрівна, учениця 8 класу Сквирського НВК  - ІІІ місце

Собчук Андрій Олександрович, учень 9 класу Сквирського ліцею – ІІІ місце

Гайдай Анатолій Русланович, учень 10 класу Сквирського ліцею – ІІ місце

Приймачук Ярослав Олександрович, учень 10 класу Пищиківської ЗОШ І-ІІІ ст. – ІІІ місце

Смокталь Юрій Вікторович, учень 11 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – ІІ місце

Щур Юрій Андрійович, учень 11 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – ІІІ місце

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Декабрь 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Сквирський РМК...м. Сквира, вул. Богачевського, 55, 09000 skviravo@ukr.net